-->
Yeni Crazy Taxi Oyunu Açık Dünya ve Multiplayer Olacak!

Sega’nın yeni projesi, Crazy Taxi’nin remake sürümü heyecan verici detaylarla geliyor!

01.07.2024 | ulasufuk

Sega’nın yeni projesi, Crazy Taxi’nin remake sürümü heyecan verici detaylarla geliyor! Oyun, açık dünya ve çok oyunculu özelliklere sahip olacak. Sapporo stüdyosu tarafından geliştirilen bu versiyon, Sega’nın çeşitli oyunlarını başarıyla geliştiren bir stüdyo olan Sapporo tarafından Aralık 2021’de başlatıldı.

Yeni işe alım videosunda, proje hakkında önemli detaylar açıklandı. Oyun, klasik Crazy Taxi oynanışını koruyarak oyuncuları hızlı bir şekilde varış noktalarına ulaştırmayı hedefleyen çok oyunculu bir yapıya sahip olacak. Ayrıca oyunun büyük bir ABD şehrinde geçeceği ve tema parkı benzeri bir haritaya sahip olacağı belirtiliyor.

Projeyi desteklemek için Unreal Engine motoru kullanılacak ve Sega, geçtiğimiz Aralık ayında The Game Awards’ta Jet Set Radio, Streets of Rage, Golden Axe, Shinobi ve Crazy Taxi gibi popüler serilerin yeni oyunlarının geliştirilmekte olduğunu duyurmuştu.

Bu yenilikçi yaklaşım ve detaylarla dolu proje, oyun severler için büyük bir merak konusu haline gelmiş durumda. Sega’nın yenilikçi adımları ve klasikleri modern teknolojiyle birleştirme çabası, oyun dünyasında yeni bir dönem başlatabilir.Popüler Haberler


Temmuz 2024’te Xbox Game Pass abonelerini heyecanlandıracak bir dizi yeni oyun eklendiği duyuruldu.


Çin merkezli oyun geliştiricisi HoYoverse, Türkiye pazarına odaklanarak oyunlarında Türkçe dil desteği sağlamaya hazırlanıyor.


Electronic Arts tarafından geliştirilen EA Sports FC serisinin yeni oyunu EA Sports FC 25 için heyecan verici bir gelişme yaşandı.


Savaş odaklı nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine 2 için beklenmedik bir sızıntı meydana geldi.