-->
XDefiant Yapımcısından Oyunculara: Beğenmiyorsanız Oynamayın!

Ubisoft’un yeni rekabet odaklı nişancı, aksiyon ve taktik oyunu XDefiant’ın yapımcısı, oyunculara yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu.

07.07.2024 | ulasufuk

Ubisoft’un yeni rekabet odaklı nişancı, aksiyon ve taktik oyunu XDefiant’ın yapımcısı, oyunculara yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mark Rubin, “oyun içi hatalara tahammülünüz yoksa başka bir oyuna geçebilirsiniz” diyerek tepkileri karşısında net bir duruş sergiledi.

XDefiant’ın altyapısının aslında MMO oyun motoru üzerine kurulu olduğunu vurgulayan Rubin, bu durumun projenin ücretsiz olmasına rağmen çeşitli hatalar barındırabileceğini belirtti. Kendisine oyunun aceleye getirildiğini söyleyen bir kullanıcıya cevaben Rubin, “XDefiant’ın şu anda MMO temelli bir oyun motoru kullandığını ve bu teknolojilerin geliştirilmesinde zorluklar yaşandığını” açıkladı.

Rubin sözlerine şöyle devam etti: “XDefiant’ın 20 yıllık bir geçmişi yok ve şu anda yeni teknolojiler geliştirmeye çalışıyoruz. Eğer oyunu beğenmiyorsanız, başka bir oyun tercih edebilirsiniz. Ancak burada kalarak iyileşmeleri gözlemlemek isterseniz memnuniyetle bekleriz.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.