-->
Watch Dogs Serisi Film Olarak Geliyor: Yapımı Başladı

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Watch Dogs, artık beyaz perdede hayat buluyor. Geliştirici ekip, serinin bir film versiyonunu çıkarmak için çalışmalara başladı.

04.07.2024 | ulasufuk

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Watch Dogs, artık beyaz perdede hayat buluyor. Geliştirici ekip, serinin bir film versiyonunu çıkarmak için çalışmalara başladı. Detaylara göre, film şu anda yapım aşamasında.

Filmin live action (gerçek oyuncu) formatında olacağı ve orijinal bir hikayeye sahip olacağı açıklandı. Başrolleri ise Sophie Wilde (Talk to Me) ve Tom Blyth (Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes) paylaşacak. Yönetmen koltuğunda ise Fransız türünde deneyimi olan Mathieu Turi (The Deep Dark) oturacak.

Ubisoft, bugüne kadar üç farklı Watch Dogs oyunu yayınladı. 2014’te başlayan serüven, 2016’da Watch Dogs 2 ve 2020’de Watch Dogs: Legion ile devam etti. Her oyunda açık dünya aksiyon macera temaları ön planda oldu. Teknolojiyle donatılmış hacker karakterler, adaletsizlikle mücadele ederek farklı hikayeleri bizlere sundu.

Watch Dogs filmi, serinin popülerliğini sinema dünyasına taşıyarak oyun severlerin ve genel izleyici kitlesinin ilgisini çekmeyi hedefliyor. Filmin beklenen tarihi ve daha fazla detay yakında duyurulacak.Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.