-->
Warhammer 40,000: Space Marine 2’nin Geliştirilmesi Tamamlandı, Çıkış Tarihi Belirlendi

Focus Entertainment ve Saber Interactive tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine 2, sonunda altın statüsüne ulaştı.

10.07.2024 | ulasufuk

Focus Entertainment ve Saber Interactive tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine 2, sonunda altın statüsüne ulaştı. Bu gelişme, oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığını ve artık detaylara ve hataların düzeltilmesine odaklandığını gösteriyor.

Oyunseverlerin büyük heyecanla beklediği devam oyunu, özellikle ilk oyunun başarısının ardından yüksek beklentilere sahip. Warhammer 40,000 evrenine hayranlık duyanların ve yeni oyuncuların ilgisini çekecek olan yapım, oyuncuları yine savaşın derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkaracak ve üst düzey bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Warhammer 40,000: Space Marine 2, üçüncü şahıs bakış açısıyla ilerleyen bir nişancı aksiyon oyunu olarak tanımlanıyor ve uzun bir bekleme sürecinin ardından 9 Eylül tarihinde PS5, Xbox Series X/S ve PC platformları için piyasaya sürülecek.

Başlangıçta beta sürecine alınması planlanan ancak geliştirici Saber Interactive’ın tam sürüme odaklanma kararı aldığı belirtilen oyun, merakla bekleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor.

Warhammer 40,000: Space Marine 2’nin çıkışına kadar daha fazla detayın paylaşılması beklenirken, oyuncuların sabırsızlıkla bu eşsiz evrene geri dönmeleri için sayılı günler kaldı.Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.