-->
The Crew Motorfest Kısa Süreliğine Ücretsiz Denenebilir!

Ubisoft tarafından geliştirilen yarış aksiyon oyunu The Crew Motorfest için yeni bir sürüm yayınlandı.

07.07.2024 | ulasufuk

Ubisoft tarafından geliştirilen yarış aksiyon oyunu The Crew Motorfest için yeni bir sürüm yayınlandı. Epic Games platformunda 1.199 Türk Lirası fiyatla satışta olan bu oyun, şu anda tüm platformlarda kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanabilir durumda. Bu fırsatla oyunu 4-8 Temmuz tarihleri arasında deneyimleyebilirsiniz.

Oyunu satın almadan önce deneyimleyebilirsiniz

The Crew Motorfest, PS5, PS4 ve PC platformlarında 4-8 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilir. Xbox Series ve Xbox One kullanıcıları ise 11-15 Temmuz tarihleri arasında bedava olarak oyunu deneyebilecekler. Ücretsiz sürüm içeriği, oyunu satın almanız durumunda tam sürüme aktarılacak ve böylece herhangi bir ilerleme kaybı yaşamayacaksınız.

The Crew Motorfest, yeni sezonlarla oyunculara yenilikçi deneyimler sunan bir yapımdır. Ancak Steam incelemelerine göre, karışık görüşlere sahip olduğunu belirtmek mümkün. Açık dünyada keşfedilecek birçok etkinlik ve heyecan verici yarışlarda kendinizi test edebileceğiniz bu oyun, Steam platformunda şu anda 22.39 dolar fiyatla satışta.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.