-->
Suicide Squad: Kill the Justice League’in 2. Sezonunun Ertelenmesi ve Yeni Detaylar

Rocksteady Studios’un geliştirdiği süper kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League’in ikinci sezonu beklenenden daha sonra çıkacak.

10.07.2024 | ulasufuk

Rocksteady Studios’un geliştirdiği süper kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League’in ikinci sezonu beklenenden daha sonra çıkacak. Geliştirici firma tarafından yapılan açıklamaya göre, oyunun yeni sezonu 11 Temmuz’dan 25 Temmuz’a ertelendi.

Oyun, piyasaya sürüldüğü ilk günden beri eleştirilerin odağı olmuş ve oyuncular arasında karışık tepkilere yol açmıştı. Ancak geliştirici ekip, yeni sezonla birlikte oyuncuların güvenini yeniden kazanmayı hedefliyor. İkinci sezonda oyuna Mrs. Freeze adında yeni bir oynanabilir karakterin eklenmesi planlanıyor. Ayrıca ek görevler, silahlar, kozmetikler ve daha fazlası da oyuncuları bekliyor olacak.

Suicide Squad: Kill the Justice League, bir servis oyunu olarak sürekli güncellemelerle desteklenmekte ve içeriklerle zenginleştirilmekte. Bu süreçte, oyuncu sayısında artış yaşanması bekleniyor.

Oyun, şu anda PS5, Xbox Series X/S ve PC platformları için mevcut durumda. Geliştirici ekip, 2. sezonun 25 Temmuz’da başlayacak olmasıyla ilgili detayları yakın zamanda paylaşacak.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.