-->
Star Wars Outlaws Geliştirme Sürecini Tamamladı!

Ubisoft’un yayıncılığını ve geliştiriciliğini üstlendiği açık dünya aksiyon-macera oyunu Star Wars Outlaws’ın geliştirme süreci tamamlandı.

07.07.2024 | ulasufuk

Ubisoft’un yayıncılığını ve geliştiriciliğini üstlendiği açık dünya aksiyon-macera oyunu Star Wars Outlaws’ın geliştirme süreci tamamlandı. Twitter platformunda yapılan duyuruya göre, oyunun Gold sürümüne ulaşıldı. Bu aşamayla birlikte temel geliştirme tamamlanmış durumda ve geriye sadece hata düzeltmeleri kalmış bulunuyor.

Star Wars Outlaws ön siparişlerde bulunabilir durumda

Star Wars Outlaws, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi arasındaki olayları konu alarak hem hayranları hem de yeni oyuncuları Star Wars evrenine çekmeyi hedefliyor. Oyunda ikonik ve farklı gezegenleri keşfetme imkanı sunulacak. Uzun süredir tanıtım ve oynanış fragmanları paylaşılan bu proje hakkında artık daha fazla detay mevcut.

Oyunun içeriği ve oynanış yapısı hakkında geniş bilgiye sahibiz ve Star Wars evrenini hayranlarla buluşturan bu yapım, 30 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC platformları için piyasaya sürülecek. Oyun şu anda ön siparişlerde yer almakta olup, Epic Games Store üzerinden 1.749 Türk Lirası fiyatıyla satın alınabiliyor.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.