-->
Ryu Ga Gotoku Stüdyosu, Yeni Like A Dragon Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Ryu Ga Gotoku stüdyosu, popüler Like a Dragon (Yakuza) serisinin yeni bir oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu.

08.07.2024 | ulasufuk

Ryu Ga Gotoku stüdyosu, popüler Like a Dragon (Yakuza) serisinin yeni bir oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Essence of Fandom etkinliğinde geliştirici ekip, hayranlara gelecek projeleri hakkında ipuçları verdi.

Etkinliğe katılan birkaç hayran, Twitter üzerinden yaptıkları açıklamalarda stüdyonun yeni oyununun Like a Dragon serisinin bir sonraki girişi olacağını belirtti. Serinin en son oyunu Like a Dragon: Infinite Wealth bu yılın başlarında piyasaya sürülmüş ve büyük beğeni toplamıştı.

Like a Dragon serisi, geçmişte daha çok aksiyon odaklı bir deneyim sunarken, batıda Yakuza isminden Like a Dragon’a geçişi ile birlikte sıra tabanlı rol yapma türüne dönüştü. Bu değişim, seriyi yeni bir yöne taşıdı.

Ayrıca, serinin canlı aksiyon dizi uyarlaması da şu anda yapımcılık aşamasında. Dizi, Like a Dragon: Yakuza adıyla 25 Ekim’de ilk üç bölümüyle Amazon Prime Video’da yayınlanacak. Toplamda üç bölümden oluşacak dizi, Japonca dilinde orijinal alt yazı ve dublaj seçenekleriyle izleyicilerle buluşacak.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.