-->
Popüler Anime Aksiyon Oyunu Bleach Brave Souls, Nintendo Switch İçin 11 Temmuz’da Çıkıyor.

KLabGames tarafından geliştirilen ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Bleach Brave Souls, Nintendo Switch’e geliyor.

01.07.2024 | ulasufuk

KLabGames tarafından geliştirilen ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Bleach Brave Souls, Nintendo Switch’e geliyor. Oyun, 27 Haziran’da Xbox One için piyasaya sürüldükten sonra, şimdi de Nintendo eShop üzerinden Switch kullanıcılarına sunulacak.

Bleach Brave Souls, ücretsiz oynanabilen bir 3D aksiyon oyunu olup, anime temasıyla dikkat çekiyor. İlk olarak 2015 yılında yayınlanan oyun, bugüne kadar dünya genelinde 90 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşmış durumda. PlayStation 4, Xbox One, PC, iOS ve Android platformlarında mevcut olan oyun, İngilizce, Japonca, Fransızca ve Geleneksel Çince dillerini destekliyor.

Bleach evreninde geçen oyunda, oyuncular Hollow adı verilen kötü ruhlara karşı mücadele ediyorlar. Oyuncular, 3D grafiklerle tasarlanmış bu uzak doğu temalı evrende, kasvetli Hueco Mundo diyarından günahkârların son istirahat yerine kadar uzanan bir maceraya atılıyorlar.

Nintendo Switch için piyasaya sürülecek olan Bleach Brave Souls, anime severler ve aksiyon oyunu tutkunları için büyük bir heyecan kaynağı olacak. Oyunun Nintendo Switch’e gelmesi, oyunculara mobil platformların dışında da Bleach evrenindeki maceraları deneyimleme fırsatı sunacak.Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.