-->
Paper Ghost Stories: Third Eye Open, 5 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve Steam’de Yayınlanacak

Chorus Worldwide’un yayıncılığını üstlendiği ve Cellar Vault Games’in geliştirdiği keşif macera oyunu Paper Ghost Stories: Third Eye Open’ın çıkış tarihi resmen açıklandı.

08.07.2024 | ulasufuk

Chorus Worldwide’un yayıncılığını üstlendiği ve Cellar Vault Games’in geliştirdiği keşif macera oyunu Paper Ghost Stories: Third Eye Open’ın çıkış tarihi resmen açıklandı. Oyun, 5 Eylül tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve Steam üzerinden PC için oyuncularla buluşacak.

Paper Ghost Stories: Third Eye Open, Güneydoğu Asya tarzında geçen dokunaklı bir aile dramını konu alıyor. Oyun, oyunculara kağıtların dünyasında nostaljik bir deneyim sunmayı hedefliyor. Chorus Worldwide CEO’su Shintaro Kanaoya, bir basın açıklamasında oyunun oyuncuları duygusal bir yolculuğa çıkaracağını ve keşif dolu bir maceraya hazır olmaları gerektiğini belirtti.

Oyunun ana karakteri, ruhları görebilme yeteneğine sahip genç bir kız olan Ting. Ailesini kurtarmak için çıktığı bu yolculukta Ting, birçok gizemi çözmeye çalışacak ve etrafındaki ruhlarla iletişim kuracak. Özellikle barışı arzulayan genç bir hayalet olan Xiu ile dostluk kurarak, bu güçlü varlıklarla nasıl etkileşim kuracağımızı ve güçlerimizi nasıl kullanacağımıza karar vereceğiz.Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.