-->
MARS 2120’nin Tam Sürüm Çıkış Tarihi Sonunda Açıklandı

MARS 2120 şu anda erken erişim sürümüyle oyuncularla buluşurken, tam sürümü 1 Ağustos tarihinde piyasaya sürülecek.

01.07.2024 | ulasufuk

MARS 2120 şu anda erken erişim sürümüyle oyuncularla buluşurken, tam sürümü 1 Ağustos tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunun tam sürümü, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için aynı anda yayınlanacak. PC kullanıcıları ise oyunu Steam ve Epic Games Store üzerinden temin edebilecekler.

Yandan görünümlü bu aksiyon macera oyunu, ilk olarak 26 Ekim 2022’de Steam üzerinde erken erişim olarak sunulmuştu. Oyunun geliştirme süreci yaklaşık iki yıl sürmüş ve bu süre zarfında oyuncu geri bildirimleri değerlendirilerek çeşitli eklemeler ve güncellemeler yapılmış.

MARS 2120, klasiklerden ilham alarak Super Metroid, Castlevania: Symphony of the Night ve Guacamelee gibi oyunlardan esinleniyor. Oyunda dikkat çeken özellikler arasında etkileyici yakın dövüş sistemleri bulunuyor. Ayrıca, buz, ateş, elektrik gibi elementlere dayalı özel yeteneklerle donatılmış karakterinizle düşmanlarla mücadele edebiliyorsunuz. Mars gezegeninin sırlarını keşfetmek için bu yetenekleri ustaca kullanmanız gerekiyor.

MARS 2120’nin tam sürümü, oyunseverlere derin bir aksiyon ve keşif deneyimi sunmayı hedefliyor. QUByte Interactive ve geliştirici ekip, oyununun çıkışı için heyecanla beklenen tarihe odaklanmış durumda.Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.