-->
Horizon Dizisi İçin Belirsizlik Devam Ediyor: İptal Mi Edilecek?

Son zamanlarda Horizon serisinin Netflix’te yayınlanması planlanan dizi uyarlaması için belirsizlikler artmaya başladı.

05.07.2024 | ulasufuk

Son zamanlarda Horizon serisinin Netflix’te yayınlanması planlanan dizi uyarlaması için belirsizlikler artmaya başladı. Rolling Stone’un haberine göre, projenin geliştirilmesindeki sıkıntılar nedeniyle dizi sekteye uğramış durumda ve şu anda tamamen iptal edilip edilmeyeceği belirsizliğini koruyor.

Dizinin yapımcısı olarak öne çıkan Steve Blackman’ın toksik davranışlarıyla gündeme geldiği bildiriliyor. Ekip üyeleriyle yaşadığı anlaşmazlıklar ve manipülatif tutumları sebebiyle projenin geleceği belirsizliğe gömülmüş durumda. Bu durum, dizinin yeni bir yaratıcı ekiple devam edip etmeyeceği sorusunu da beraberinde getiriyor.

Guerrilla Games’in Horizon serisini genişletme planları da dizi uyarlamasının geleceğini etkileyen unsurlar arasında. Stüdyo, yeni karakterler ve özelleştirme sistemleriyle çevrimiçi bir proje üzerinde çalıştıklarını doğrularken, Sony ve PlayStation Productions’ın diziyle ilgili planlarını sürdürmek istediği rapor ediliyor.

Şu an için dizi projesinin tamamen iptal edilip edilmeyeceği veya farklı bir yapımcıyla devam edip etmeyeceği netlik kazanmış değil. Ancak Sony’nin projenin geleceği konusunda umutlu olduğu ve dizi uyarlamasının devam etmesini istediği biliniyor.Popüler Haberler


Temmuz 2024’te Xbox Game Pass abonelerini heyecanlandıracak bir dizi yeni oyun eklendiği duyuruldu.


Çin merkezli oyun geliştiricisi HoYoverse, Türkiye pazarına odaklanarak oyunlarında Türkçe dil desteği sağlamaya hazırlanıyor.


Electronic Arts tarafından geliştirilen EA Sports FC serisinin yeni oyunu EA Sports FC 25 için heyecan verici bir gelişme yaşandı.


Savaş odaklı nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine 2 için beklenmedik bir sızıntı meydana geldi.