-->
Helldivers 2’nin Yeni Güncelleme İle Çökme Sorunlarını Düzeltiyor

Sony Interactive Entertainment’ın yayıncılığını üstlendiği ve Arrowhead Game Studios’un geliştirdiği işbirliği odaklı nişancı aksiyon oyunu Helldivers 2 için önemli bir güncelleme yayınlandı.

07.07.2024 | ulasufuk

Sony Interactive Entertainment’ın yayıncılığını üstlendiği ve Arrowhead Game Studios’un geliştirdiği işbirliği odaklı nişancı aksiyon oyunu Helldivers 2 için önemli bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme, oyundaki birçok çökme ve performans sorununu ortadan kaldırarak oyunun daha akıcı bir deneyim sunmasını sağlıyor.

Yeni güncelleme ayrıca, görevler arası geçiş sırasında ortaya çıkan sorunları da gideriyor. Hellpod yükleme ekranında yaşanan takılmalar düzeltilirken, çeşitli ayar değişikliklerinin ardından meydana gelen çökme problemleri de çözülüyor.

Helldivers 2 içinde halen çözüm bekleyen birçok bilinen sorun bulunuyor. Bu sorunlar arasında arkadaş kodu ile arkadaşlık isteği gönderememe, oyun içi kredi ödemelerinde gecikmeler, yerleştirilen mayınların bazen görünmez olması, Ark silahlarının tutarsız davranması ve nişangahın düzeltilmesine rağmen mermilerin bazı durumlarda hedefin altına inmesi bulunmaktadır. Bu tür sorunların ilerleyen güncellemelerle çözülmesi beklenmektedir.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.