-->
GTA 5 İçin Yeni Bir Korku Deneyimi: Evil Soul Modu Yayında!

Grand Theft Auto 5, Rockstar Games tarafından sunulan ve hala büyük bir popülariteye sahip olan oyunlardan biri. Bu sefer ise GTA 5 için karanlık ve ürkütücü bir mod ortaya çıktı: Evil Soul!

03.07.2024 | ulasufuk

Grand Theft Auto 5, Rockstar Games tarafından sunulan ve hala büyük bir popülariteye sahip olan oyunlardan biri. Bu sefer ise GTA 5 için karanlık ve ürkütücü bir mod ortaya çıktı: Evil Soul!

Mod Hakkında

Evil Soul modu, korku temalı bir deneyim sunan ve oyuncuları gece boyunca takip eden bir kötü varlık üzerine kurulu. Mod yapımcısı AlexDevilish tarafından geliştirilen bu modda, 00:00 ile 03:00 saatleri arasında bir varlık sizi izliyor ve çevrenizde tuhaf olaylar yaşanıyor. Işıklar titriyor, nesneler hareket ediyor ve etrafınızdaki insanlar gizemli şekillerde ölüyor.

Oyun Deneyimi

Oyuncuların amacı, bu korkunç varlıktan kaçarak geceyi sağ salim atlatmak. Mod, rastgele saldırılarla oyuncuları korkutmakta ve eğer yakalanırsanız sizi eski bir maden kuyusuna götürüp işinizi bitiriyor. Mod aynı zamanda araçla kaçmaya çalışırsanız lastiklerinizin patlayabileceği gibi ekstra zorluklar da ekliyor, yani kaçmak pek de mümkün değil!

Modun Özellikleri

Evil Soul, kısa bir yapıya sahip olsa da korku severler için heyecan verici bir deneyim sunuyor. Mod, GTA 5’in atmosferini tamamen değiştirerek oyunculara farklı bir perspektif sunuyor.

İndirme ve Kurulum

Eğer GTA 5’inizde korku dolu bir maceraya atılmak istiyorsanız, Evil Soul modunu buradan indirebilir ve kolayca kurabilirsiniz.

GTA 5 oyuncuları ve korku sevenler için tasarlanan Evil Soul modu, yeni ve heyecan verici bir deneyim sunuyor. Modu denemek için şimdi harekete geçin ve geceyi nasıl geçireceğinizi görün!Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.