-->
Gran Turismo 7’nin Yeni Güncellemesi 25 Temmuz’da Yayınlanacak: Altı Yeni Araba ve Eski Bir Pist Geri Dönüyor

Polyphony Digital tarafından geliştirilen yarış aksiyon oyunu Gran Turismo 7, yeni bir güncelleme ile daha genişleyecek.

08.07.2024 | ulasufuk

Polyphony Digital tarafından geliştirilen yarış aksiyon oyunu Gran Turismo 7, yeni bir güncelleme ile daha genişleyecek. Oyunun bir sonraki güncellemesi, 25 Temmuz tarihinde yayınlanacak ve bir dizi yeni özellikle birlikte gelecek.

Yeni güncelleme, oyuna bir yeni yarış pisti ve altı yeni araba eklemeyi hedefliyor. Yeniden gelen pist, Gran Turismo 6’dan hatırlanan Eiger Nordwand adlı pist olacak ve yenilenmiş bir versiyona sahip olacak.

Güncelleme ayrıca yeni araç jantlarını da içerecek. Yapay zeka iyileştirmeleri de güncellemenin önemli bir parçası olacak.

Güncelleme içinde yer alacak altı yeni araç şunlar:

  • Ferrari 430 Scuderia (2007)
  • BMW M3 (1997)
  • Lamborghini Gallardo LP 560-4 (2008)
  • Genesis Vision Gran Turismo
  • Subaru Impreza Ralli Aracı (1998)
  • RUF RGT 4.2 (2016)

Gran Turismo serisi, Sony tarafından 1997 yılında piyasaya sürüldü ve Kasım 2022 itibarıyla dünya çapında 90 milyon satış rakamına ulaştı.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.