-->
Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu: The Falconeer

Epic Games, bu hafta ücretsiz olarak sunulan oyunuyla oyuncuları heyecanlandırıyor. Şirket, açık dünya aksiyon macera oyunu The Falconeer’i kütüphanenize eklemeniz için bir fırsat sunuyor.

05.07.2024 | ulasufuk

Epic Games, bu hafta ücretsiz olarak sunulan oyunuyla oyuncuları heyecanlandırıyor. Şirket, açık dünya aksiyon macera oyunu The Falconeer’i kütüphanenize eklemeniz için bir fırsat sunuyor. Oyunu 11 Temmuz Perşembe günü Türkiye saati ile 18:00’e kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

The Falconeer: Açık Dünya Hava Savaşı

The Falconeer, tek kişilik bir geliştirici tarafından hayata geçirilen ve 2020 yılında piyasaya sürülen bir oyun. Oyun, Ursea adındaki geniş okyanus dünyasında geçiyor ve oyunculara nefes kesici manzaralar ve heyecan verici hava muharebeleri sunuyor. BAFTA Oyun Ödülleri’nde En İyi Çıkış Yapan Oyun dalında aday gösterilen The Falconeer, Falconeer adı verilen devasa savaş kuşlarını kontrol etme ve gizemli adaları keşfetme imkanı veriyor.

Oyunda, tek kişilik bir hikaye modu ile birlikte çok oyunculu mod seçenekleri de bulunuyor, böylece oyuncular farklı deneyimler yaşayabiliyorlar.

Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyası kapsamında sunulan The Falconeer, oyuncular için sınırlı bir süre boyunca erişilebilir olacak. Oyunu edinmek için Epic Games Store’a girip kütüphanenize eklemeyi unutmayın.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.