-->
Elden Ring DLC’si Shadow of the Erdtree’den Kesilmiş Diyalog Kısımları Ortaya Çıktı

FromSoftware tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring’in yeni DLC’si Shadow of the Erdtree’den çeşitli detaylar gün yüzüne çıktı.

07.07.2024 | ulasufuk

FromSoftware tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring’in yeni DLC’si Shadow of the Erdtree’den çeşitli detaylar gün yüzüne çıktı. İnternet üzerinde paylaşılan bir gönderiye göre, oyunun final boss’unun kesilmiş diyalog satırları keşfedildi.

Shadow of the Erdtree, geniş çapta beğenileri toplamaya devam ediyor.

Haberimize başlamadan önce, bu içeriğin spoiler içerdiğini belirtmek önemlidir. Eğer ek paketi oynamayı planlıyorsanız ve sürprizleri bozmak istemiyorsanız bu yazıyı atlayabilirsiniz. Reddit kullanıcısı LaMi_1 tarafından yayınlanan gönderiye göre, oyunun dahili dosyalarında çeşitli repliklere rastlanmış.

Keşfedilen bu replikler seslendirilmemiş durumda ve sadece yazılı olarak bulunuyor. Şu anda oyunun içinde yer almayan bu kısımlar tamamen atılmış gibi görünüyor. Bu replikler arasında şunlar bulunmakta:

“Ben Radahn’ım.” “Kızıl yeleli Radadgon ve Dolunay Rennala’sından doğdum.” “Savaş için yetiştirilmiş bir aslanım.”

Elden Ring’in genişleme paketi Shadow of the Erdtree, çıkışı ile birlikte büyük bir beğeni kazandı. FromSoftware başkanı Hidetaka Miyazaki, yakın zamanda ikinci bir Elden Ring genişleme paketi yapma olasılığını reddetse de potansiyel bir devam oyunu için kapıyı açık bıraktı.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.