-->
EA Sports FC 25 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Sızdırıldı!

Electronic Arts tarafından geliştirilen popüler futbol serisi EA Sports FC’nin yeni versiyonu yolda.

07.07.2024 | ulasufuk

Electronic Arts tarafından geliştirilen popüler futbol serisi EA Sports FC’nin yeni versiyonu yolda. EA Sports FC 25 adıyla piyasaya sürülecek olan bu yeni oyunun çıkış tarihi ve fiyatı sızdırıldı.

EA Sports FC 25 hangi sürümleri içerecek?

Dealabs kullanıcısı Billlbil-Kun tarafından paylaşılan doğru sızıntılara göre, EA Sports FC 25 yakın bir zamanda resmi olarak duyurulacak. Oyun, standart ve Ultimate Edition olmak üzere iki farklı sürümle gelecek. Ultimate Edition sürümünü satın alan oyuncular, yeni sezonun bir hafta öncesinde oyunu oynama şansı elde edecekler.

EA Play aboneleri ise oyunu 10 saat boyunca ücretsiz deneyebilecekler ve oyun içi alışverişlerde çeşitli indirimlerden faydalanabilecekler. Ayrıca, EA FC 24 ile EA FC 25 arasında bu öğeleri transfer etme imkanına sahip olacaklar.

Hangi platformlarda çıkacak ve fiyatı ne olacak?

Sızdırılan bilgilere göre, EA Sports FC 25 27 Eylül 2024 tarihinde PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek. Oyunun standart sürümü 70 dolar, Ultimate sürümü ise 100 dolar fiyatla satışa sunulacak.

Ayrıca, UEFA Euro 2024 şampiyonasının devam etmekte olması nedeniyle, yeni sezonun duyurusunun 14 Temmuz Pazar günü final maçında yapılması bekleniyor. UEFA’nın EA Sports FC için EA ile ortaklık kurması, duyurunun turnuva ile birleştirilmesinin olası olduğunu gösteriyor.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.