-->
Dragon’s Dogma 2 Ücretsiz Deneme Sürümü ile Oyuncularla Buluşuyor!

Capcom tarafından geliştirilen ve büyük ilgi gören açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2, şimdi oyuncular için ücretsiz bir deneme sürümüyle sunuluyor.

03.07.2024 | ulasufuk

Capcom tarafından geliştirilen ve büyük ilgi gören açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2, şimdi oyuncular için ücretsiz bir deneme sürümüyle sunuluyor. Bu fırsatı kaçırmayın, çünkü 17-18 Temmuz tarihleri arasında oyunun ilk 2 saati ücretsiz olarak oynanabilecek!

Deneme Süresi Detayları

Dragon’s Dogma 2’nin ücretsiz deneme sürümü, PS5, Xbox Series X/S ve PC platformlarında geçerli olacak. Oyuncular, oyunun yapısını ve oynanışını doğrudan deneyimleyerek satın almadan önce ne bekleyeceklerini görebilecekler.

Veri Aktarımı Özelliği

Ücretsiz deneme sürümü içerisinde kaydedilen oyun verileri, oyuncular oyunu satın alıp tam sürüme geçtiklerinde aktarılabilir. Bu sayede deneme sürümünde ilerleme kaybetme endişesi olmadan oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Capcom’den Ek Haberler

Ayrıca, Capcom, Dead Rising’in Deluxe Remaster sürümünü duyurdu. Bu remaster sürümüyle birlikte oyunun detayları ve PC sistem gereksinimleri de açıklandı. Dead Rising hayranları için heyecan verici bir yeniden düzenleme!

Dragon’s Dogma 2’nin ücretsiz deneme sürümüyle birlikte, Capcom’un diğer oyun haberlerini de kaçırmamak için şimdi harekete geçin.Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.