-->
Dead Rising Deluxe Remaster’da Orijinal Seslendirme Sanatçısı Yer Almayacak

Capcom geçtiğimiz hafta, popüler zombi oyunu Dead Rising’in yeni sürümü Deluxe Remaster’ı duyurdu.

05.07.2024 | ulasufuk

Capcom geçtiğimiz hafta, popüler zombi oyunu Dead Rising’in yeni sürümü Deluxe Remaster’ı duyurdu. Yenilenmiş grafikler, özellikler, yeni bir kullanıcı arayüzü ve geliştirilmiş kontrollerle gelecek olan bu sürüm, 19 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Ancak, oyunun hayranlarını üzecek bir gelişme de ortaya çıktı. Orijinal Dead Rising’in seslendirme sanatçısı Terence J. Rotolo, yenilenmiş sürümde Frank West karakterini seslendirmeyecek. Bu durum, Twitter kullanıcısı FrankByDaylight tarafından ortaya atıldı ve Rotolo, Capcom’un kendisinden böyle bir görev için talepte bulunmadığını doğruladı.

Benzer şekilde, Capcom’un Resident Evil 2 remake’inde Claire Redfield’i seslendiren Alyson Court’un yer almaması gibi, bu karar da hayranlar arasında tartışmalara yol açtı.

Dead Rising Deluxe Remaster, Capcom’un RE Engine oyun motoru tarafından destekleniyor ve oyunun otomatik kaydetme sistemi, iyileştirilmiş kullanıcı arayüzü ve dikkat çekici grafikler gibi yeniliklerle dolu olacak.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.