-->
Black Myth: Wukong’dan 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Game Science ekibinin geliştirdiği ve Journey to the West romanına dayanan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Black Myth: Wukong, heyecan verici yeni bir oynanış videosu ile tanıtıldı.

02.07.2024 | ulasufuk

Game Science ekibinin geliştirdiği ve Journey to the West romanına dayanan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Black Myth: Wukong, heyecan verici yeni bir oynanış videosu ile tanıtıldı. 7 dakikalık görüntüler, oyunun oynanış dinamiklerini ve Maymun Kral karakterinin yeteneklerini gözler önüne seriyor.

Oyunun Yapısı ve Özellikleri

Black Myth: Wukong, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir yapıya sahip. Oyuncular, Maymun Kral karakterini kontrol ederek özel yeteneklerini kullanarak düşmanları alt etmeye çalışacaklar. Oyunda 72 farklı yetenek bulunacak ve oyuncuları zorlu boss mücadeleleri bekliyor olacak.

Çıkış Tarihi ve Teknolojik Özellikler

Oyunun resmi çıkış tarihi olarak 20 Ağustos belirlenmiş durumda. Black Myth: Wukong, NVIDIA DLSS 3.5 desteği ve ışın izleme efektleri ile geliştirilmiş, Unreal Engine 5 motoru kullanılarak hayata geçirilmiş bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Ancak AMD FSR 3.0 desteği hakkında henüz bilgi verilmediği belirtiliyor.

Beklentiler ve Özet

Oyuncular tarafından büyük bir merakla beklenen Black Myth: Wukong, hem görsel hem de oynanış açısından iddialı bir yapı olarak öne çıkıyor. Game Science ekibi, oyunun Journey to the West evreninde yeni bir soluk getireceğini vurguluyor ve hayranları için unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.