-->
Atlas Fallen, Xbox Game Pass Kütüphanesine Gelebilir ve Büyük Güncelleme Yolda

Deck13 tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayımlanan yarı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen, yakın zamanda Xbox Game Pass aboneleri için erişilebilir olabilir.

10.07.2024 | ulasufuk

Deck13 tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayımlanan yarı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen, yakın zamanda Xbox Game Pass aboneleri için erişilebilir olabilir. Twitter’da eXtas1s adlı kullanıcının paylaştığı bilgilere göre, bu söylentiyle birlikte oyunun Ağustos ayı civarında Game Pass’e eklenebileceği belirtiliyor.

Atlas Fallen, piyasaya sürüldüğü zaman karışık incelemeler almıştı. Ancak geliştirici ekip, Ağustos ayı içerisinde “Reign of Sand” adlı büyük bir güncelleme yayınlamayı planlıyor. Bu güncelleme ile birlikte oyunun Game Pass’e gelmesi muhtemel. Güncelleme, yeni bir zorluk modu, yeni seslendirmeler, New Game Plus modu, mekanikler, konumlar, görevler, düşmanlar ve daha fazlasını içerecek şekilde zenginleştirilmiş olacak.

Focus Entertainment, Atlas Fallen’in piyasaya sürülmesinden sonra satışlarının beklentilerin altında kaldığını ifade etmişti. Ancak Game Pass gibi büyük bir platformda yer alması, oyunun daha geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmasını sağlayabilir.

Atlas Fallen, şu anda PS5, Xbox Series X/S ve PC platformları için mevcut durumda. Xbox Game Pass’e ne zaman ekleneceği ve güncellemenin detayları hakkında daha fazla bilgi bekleniyor.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.