-->
YaLLa Compass 2024 CS2 Turnuvası Büyük Final Bugün!

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de düzenlenen YaLLa Compass 2024, Counter-Strike 2 turnuvasında yarı final karşılaşmaları tamamlandı.

09.06.2024 | ulasufuk

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de düzenlenen YaLLa Compass 2024, Counter-Strike 2 turnuvasında yarı final karşılaşmaları tamamlandı.

Yarı finalde The MongolZ ile Astralis ve FURIA Esports ile Ninjas in Pyjamas karşı karşıya geldi. The MongolZ, Astralis’i 2-1 ve Ninjas in Pyjamas ise FURIA Esports’u 2-0 mağlup ederek finalde yer almaya hak kazandılar.

YaLLa Compass 2024 CS2 büyük finali, The MongolZ ile Ninjas in Pyjamas arasında bugün saat 18:00’da oynanacak. Kazanan takım, 200.000 Dolarlık ödül havuzundan payını alacak.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.