-->
World of Warcraft: The War Within, Yeni Genişletme Paketi 26 Ağustos 2024’te Geliyor!

Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi MMORPG World of Warcraft için heyecanla beklenen yeni genişletme paketi, The War Within, 26 Ağustos 2024’te çıkacak.

09.06.2024 | ulasufuk

Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi MMORPG World of Warcraft için heyecanla beklenen yeni genişletme paketi, The War Within, 26 Ağustos 2024’te çıkacak. Yayınlanan yeni sinematik fragman, oyuncuları bekleyen epik hikayeyi ve aksiyon dolu maceraları gözler önüne serdi.

The War Within’in odak noktası Alleria Windrunner olacak ve oyuncuları yeni bir serüvene çıkaracak. Blizzard’ın sinematik kalitesiyle paylaşılan fragman, nefes kesici görünüyor ve oyuncuları heyecanlandırmayı başarıyor.

Xbox Games Showcase 2024 etkinliği, harika sinematiklere ev sahipliği yaparak World of Warcraft hayranlarını daha da heyecanlandırdı. The War Within genişletme paketiyle, oyunculara Warcraft evreninde yeni bir hikaye ve heyecan verici görevler sunulacak.

World of Warcraft: The War Within, MMORPG hayranlarını büyük bir heyecanla beklerken, genişletme paketinin 26 Ağustos’ta piyasaya sürülmesiyle birlikte oyuncuların büyük bir maceraya atılmaya hazır olmaları bekleniyor.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.