-->
Ulukayın: Ertuğrul İçin İlk Fragman Yayınlandı! Türk Yapımı Yeni Rol Yapma Oyunu Heyecan Yaratıyor

Türk oyun stüdyosu Tekden Studio, merakla beklenen yeni projesi Ulukayın: Ertuğrul için ilk fragmanı yayınladı.

27.06.2024 | ulasufuk

Türk oyun stüdyosu Tekden Studio, merakla beklenen yeni projesi Ulukayın: Ertuğrul için ilk fragmanı yayınladı. Yarı açık dünya rol yapma oyunu, Orta Çağ’da geçen bir Türk savaşçısının hayatını yönetme imkanı sunuyor.

Oyun, Türkçe seslendirme ve alt yazı desteği ile oyunculara gerçekçi bir Orta Çağ deneyimi vaat ediyor. Ulukayın: Ertuğrul, kaos dolu bir dönemde var olma mücadelesi veren bir Türk savaşçısının hikayesini anlatıyor. Oyuncular, Bozkır kültürünü ve dövüş tarzını keşfedip, kendi tarzlarını oyuna yansıtabiliyorlar.

Oyun, farklı oynanış sistemleriyle zenginleştirilmiş bölümler sunuyor ve oyuncuların insanları kurtarmasına, düşmanları yenmesine ve obalarını güçlendirmesine olanak tanıyor. Her bölümde farklı zorluklarla karşılaşan oyuncular, istatistiklerini geliştirerek kendilerini daha da güçlendirme şansı buluyorlar.

Ulukayın: Ertuğrul, Steam ve Epic Games platformlarında ön siparişe açılmış durumda. Oyunseverler, bu heyecan verici yeni yapımı takip etmek ve istek listelerine eklemek için şimdi harekete geçebilirler.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.