-->
UFL’den Yeni Detaylar: Türkçe Spiker ve Oyun Mekaniği İncelemesi

Tamamen ücretsiz olarak sunulan futbol oyunu UFL’den gelen yeni detaylar, oyuncuları meraklandırmaya devam ediyor.

09.06.2024 | ulasufuk

Tamamen ücretsiz olarak sunulan futbol oyunu UFL’den gelen yeni detaylar, oyuncuları meraklandırmaya devam ediyor. Açık beta sürecinin başlamasıyla birlikte oyunun içeriği hakkında daha fazla bilgi edinme şansına sahibiz.

Özellikle Türkçe spiker konusu gündemde. Yapılan incelemelerde spikerin konuşmalarının biraz sönük olduğu ve maç heyecanını tam olarak yansıtmadığı belirtiliyor. Bu durum, oyuncular arasında genel bir olumsuz bakış açısına neden oluyor.

Buna ek olarak, oyuncular top ve oyuncu mekaniklerinin yetersiz olduğunu vurguluyor. Karşısında EA FC gibi devasa bir rakip bulunan UFL, ücretsiz sunulmasına rağmen rekabet edebilecek mi, büyük merak konusu. FIFA gibi yüksek fiyatlarla ve her sene yeni sezonlarla güncellenen oyunlara karşı nasıl bir rekabet stratejisi izleyecek, zamanla ortaya çıkacak.

UFL, ilk olarak 2021 yılında Gamescom etkinliğinde duyurulmuştu ve o zamandan beri geliştirme sürecindeydi. Şimdi ise 7-9 Haziran tarihleri arasında açık beta sürecine erişim sağlanabiliyor. Aynı zamanda bu beta sürümü, Xbox Series X/S ve PS5 konsollarında da oynanabilecek.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.