-->
Türkiye Şampiyonluk Ligi 2024 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Başladı: İşte İlk Gün Maç Sonuçları!

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi 2024 Yaz Mevsimi’nin 4. haftası, heyecan dolu maçlarla başladı.

28.06.2024 | ulasufuk

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi 2024 Yaz Mevsimi’nin 4. haftası, heyecan dolu maçlarla başladı. İlk gün karşılaşmalarında Boostgate Esports ile Misa Esports, NASR Esports ile Papara SuperMassive, Dark Passage ile Galakticos ve Beşiktaş Esports ile FUT Esports takımları mücadele etti.

Misa Esports, Papara SuperMassive, Dark Passage ve Beşiktaş Esports takımları, aldıkları galibiyetlerle ön plana çıktılar.

  1. haftanın ikinci gününde ise Dark Passage ile Misa Esports, Boostgate Esports ile NASR Esports, Galakticos ile FUT Esports ve Beşiktaş Esports ile Papara SuperMassive takımları birbirleriyle karşı karşıya gelecek.

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde yaşanan tüm gelişmeleri ve maç sonuçlarını takip etmek için lig takvimini ve güncel haberleri ziyaret edebilirsiniz.Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.