-->
Stellar Blade’in Güncel Satışları ve Gelecek Planları Açıklandı

SHIFT UP tarafından geliştirilen Uzak Doğu temalı aksiyon rol yapma oyunu Stellar Blade’in güncel satış rakamları açıklandı ve oyun 1 milyon satış barajını geçti.

28.06.2024 | ulasufuk

SHIFT UP tarafından geliştirilen Uzak Doğu temalı aksiyon rol yapma oyunu Stellar Blade’in güncel satış rakamları açıklandı ve oyun 1 milyon satış barajını geçti.

Stellar Blade, 26 Nisan’da yalnızca PlayStation 5 platformu için piyasaya sürüldü. Geliştirici ekip, Ağustos ayında oyuna ücretsiz bir güncelleme ile fotoğraf modu ekleyeceğini duyurdu. Ayrıca Ekim ayında yeni kostümlerle birlikte oyuna daha fazla içerik ekleneceği doğrulandı.

2024 sonunda büyük işbirliklerinin planlandığı belirtilirken, oyuna Boss Challenge modunun da dahil edileceği açıklandı. İlerleyen dönemlerde indirilebilir ek paketler ve bir devam oyunu için planların yapıldığı ifade edildi.

Stellar Blade’in satış sayısını yeterli buluyor musunuz, yoksa daha fazla olmasını mı bekliyorsunuz? Oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Bu gelişmelerle birlikte Stellar Blade, hem mevcut oyuncuları hem de yeni hayranları tarafından merakla beklenen bir oyun olarak dikkat çekiyor. Shift Up’un sunacağı yeni içerikler ve güncellemelerle oyunun popülaritesinin artması bekleniyor.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.