-->
State of Decay 3, Heyecan Verici Fragmanıyla Geri Dönüyor!

Undead Labs tarafından geliştirilen ve zombi temalı popüler serilerden biri olan State of Decay’in yeni oyunu, Xbox Games Showcase 2024 etkinliğinde tanıtıldı.

09.06.2024 | ulasufuk

Undead Labs tarafından geliştirilen ve zombi temalı popüler serilerden biri olan State of Decay’in yeni oyunu, Xbox Games Showcase 2024 etkinliğinde tanıtıldı. State of Decay 3, uzun bir aradan sonra hayranlarıyla buluşacak.

2018’de en son yeni bir oyunla karşımıza çıkan State of Decay, sessizliğini bozuyor ve heyecan verici bir fragman ile geri dönüyor. Fragman, zombi temasını işleyen oyunun atmosferini ve oynanışını gösteriyor, hayranları için büyük bir merak uyandırıyor.

State of Decay 3’ün çıkış tarihi henüz duyurulmadı, ancak şu ana kadar duyurulan tüm oyunlar gibi Xbox Game Pass’e ilk günden sunulacak olması, oyunseverler için büyük bir avantaj sağlıyor. Serinin hayranları, uzun zamandır bekledikleri bu yeni oyunla ilgili daha fazla detayı merakla bekliyor olacaklar.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.