-->
Star Wars: Battlefront’ta Toplam 12 Harita Yer Alacak! Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Star Wars hayranları için heyecan verici bir gelişme: Yapımcı ekip, 4 Mayıs’ta Star Wars gününe özel olarak, çok beklenen oyunları Star Wars: Battlefront’tan yeni bilgiler paylaştı.

27.06.2024 | ulasufuk

Star Wars hayranları için heyecan verici bir gelişme: Yapımcı ekip, 4 Mayıs’ta Star Wars gününe özel olarak, çok beklenen oyunları Star Wars: Battlefront’tan yeni bilgiler paylaştı. Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan duyuruyla birlikte, oyunda bulunacak harita sayısının 12 olduğu açıklandı.

Görüntü paylaşımında Sullust gezegeninden bir manzara sunulurken, yapımcı ekip oyunun çeşitli ikonik mekanlarından esinlenerek oluşturulmuş haritalarla ilgili detaylar verdi. Bunlar arasında Endor’un ormanları ve Hoth’un kar tundrası gibi tanıdık mekanlar da bulunacak. Ayrıca, bazı haritalar geniş ölçekli Walker Assault modunu desteklerken, diğerleri daha yoğun ve yakın çatışmalara ev sahipliği yapacak.

Star Wars: Battlefront, çok oyunculu deneyimi ve film serisinin sevilen mekanlarını bir araya getirerek hayranların beklentilerini karşılamaya hazırlanıyor. Oyun, çıkışına yaklaştıkça merakla beklenen bir yapıma dönüşüyor.

Oyunun 12 farklı haritasıyla birlikte sunacağı zengin içerik ve çeşitlilik, Star Wars evreninin derinliklerine adım atmak isteyen herkes için bir keşif olacak gibi görünüyor.Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.