-->
South of Midnight, Benzersiz Bir Deneyimle 2025’te Geliyor!

Compulsion Games’in geliştirdiği yeni oyun olan South of Midnight, stop-motion tekniğiyle sinematik görüntüler sunarak dikkatleri üzerine çekiyor.

09.06.2024 | ulasufuk

Compulsion Games’in geliştirdiği yeni oyun olan South of Midnight, stop-motion tekniğiyle sinematik görüntüler sunarak dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak oyun akıcı bir oynanış sunarken bile hala stop-motion gibi görünen animasyonlarıyla benzersiz bir deneyim vaat ediyor. Renkli bir tema ve ilginç bir evrene sahip olan bu oyun, oyunseverlere kafa karıştırıcı bir deneyim sunacak.

South of Midnight’in çıkış tarihi 2025 olarak belirlendi ve oyun, çıktığı günden itibaren Xbox Game Pass’e eklenmiş olacak. Bu, oyunun daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayacak ve oyuncuların daha kolay erişim sağlamasına olanak tanıyacak.

Oyunun stop-motion tarzıyla sunulan sinematik görüntüleri ve akıcı oynanışıyla, South of Midnight ilginç bir deneyim vadederken, renkli temaları ve ilginç evreniyle de oyuncuları büyüleyecek gibi görünüyor. Bu yeni oyun, oyuncuları farklı bir dünyaya götürecek ve benzersiz bir maceraya sürükleyecek.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.