-->
Sea of Thieves – Sezon 13: Become a Villain, 25 Temmuz 2024’te Çıkıyor!

Rare Ltd. tarafından geliştirilen popüler denizcilik ve macera oyunu Sea of Thieves’in 13. sezonu için heyecanla beklenen çıkış tarihi duyuruldu.

09.06.2024 | ulasufuk

Rare Ltd. tarafından geliştirilen popüler denizcilik ve macera oyunu Sea of Thieves’in 13. sezonu için heyecanla beklenen çıkış tarihi duyuruldu. Sea of Thieves – Sezon 13: Become a Villain, 25 Temmuz 2024 tarihinde oyuncularla buluşacak.

Yeni sezon fragmanı, oyunculara gelecek sezon içeriği hakkında bir ön izleme sunuyor. Denizcilerin yeni maceralara atılmak için heyecanlı olduğu bu sezon, oyunculara karanlık ve gizemli bir dünyayı keşfetme fırsatı sunacak gibi görünüyor.

Sea of Thieves hayranları, Sezon 13: Become a Villain ile birlikte oyunda nelerin değişeceğini ve hangi yeni içeriklerin ekleneceğini merakla bekliyorlar. Rare Ltd.’nin bu sezon için hazırladığı sürprizlerle dolu olacağına dair beklentiler yüksek.

Sea of Thieves – Sezon 13: Become a Villain, 25 Temmuz 2024’te oyuncularla buluşacak ve denizcileri yeni ve heyecan verici maceralara davet edecek. Oyunseverler, bu tarihi sabırsızlıkla bekliyor ve fragmanı izleyerek yeni sezon içeriği hakkında daha fazla fikir sahibi olmayı umuyorlar.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.