-->
Perfect Dark, Yeniden Doğuş İçin Hazırlanıyor! Çıkış Tarihi Duyurulacak

Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.

09.06.2024 | ulasufuk

Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi. Oyun, seriyi fabrika ayarlarına sıfırlayarak hayranlarına yeniden bir başlangıç sunacak.

Fragman, aksiyon dolu oynanışı vurgularken, aynı zamanda renkli teması ve etkileyici grafikleriyle de dikkat çekiyor. Perfect Dark’un, ajanlık dünyasına dair yeni bir bakış açısı sunması ve seriyi modern bir yorumla yeniden canlandırması bekleniyor.

Oyunun çıkış tarihi henüz duyurulmadı, ancak fragmanın heyecan uyandıran görüntüleri, oyunseverleri sabırsızlıkla beklemeye yönlendiriyor. Perfect Dark’un, aksiyon dolu ve heyecan verici bir deneyim sunacağına dair beklentiler oldukça yüksek.

Crystal Dynamics’in Perfect Dark ile ilgili daha fazla detayı duyurması ve çıkış tarihini paylaşması bekleniyor. Oyunseverler, bu yeniden doğuşla ajanlık dünyasına geri dönmeye hazır olmalılar.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.