-->
Klasik Korku Oyunu The Thing: Remastered Resmen Duyuruldu!

Nightdive Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan The Thing: Remastered resmen duyuruldu.

09.06.2024 | ulasufuk

Nightdive Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan The Thing: Remastered resmen duyuruldu. Bu yeni sürüm, 2002’de piyasaya sürülen klasik korku türündeki üçüncü şahıs nişancı oyununun yeniden düzenlenmiş versiyonu olarak hayranların karşısına çıkacak.

The Thing, 1982 yapımı efsanevi bir korku filminden esinleniyor ve bu klasik eserin mirasını sürdürmek amacıyla yeniden hayat buluyor.

Duyuruya göre The Thing: Remastered, 2024 içinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. Nightdive Studios’un iş geliştirme uzmanı Larry Kuperman, oyun hakkında yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Nightdive Studios ekibi olarak korku türünün tutkulu hayranlarıyız. The Thing evreninde çalışmak gerçekten heyecan verici. 1982 yapımı film gerçekten bir başyapıt ve korku türünün en etkileyici eserlerinden biri olarak kabul ediliyor. The Thing: Remastered ile bu eşsiz mirası devam ettirmeyi ve oyunculara geniş bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.”

The Thing: Remastered, Universal Pictures ve film yapımcısı John Carpenter’ın unutulmaz 1982 yapımı filminden ilham alıyor. Yeni paket, orijinal oyunun yeniden yapılmış versiyonu olarak geliyor ve efsanevi klasiği KEX oyun motoruyla geliştiriliyor. Oyun, 120 FPS ve 4K çözünürlük gibi yüksek kaliteli özellikler sunacak.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.