-->
Fallout 76: Skyline Valley, Yeni Genişletme Paketi 12 Haziran 2024’te Geliyor!

Bethesda’nın popüler açık dünya RPG oyunu Fallout 76 için yeni bir genişletme paketi duyuruldu. Fallout 76: Skyline Valley, 12 Haziran 2024 tarihinde oyuncularla buluşacak.

09.06.2024 | ulasufuk

Bethesda’nın popüler açık dünya RPG oyunu Fallout 76 için yeni bir genişletme paketi duyuruldu. Fallout 76: Skyline Valley, 12 Haziran 2024 tarihinde oyuncularla buluşacak.

Etkinlik sırasında yayınlanan fragman, tipik Fallout atmosferiyle dolu ve oyunculara “Fallout tadı”nı sunuyor. Yeni içeriğin detayları tanıtıldı ve oyuna Skyline Valley adında yeni bir bölge ekleyeceği açıklandı. Bu genişleme paketi, oyunculara Fallout 76 evreninde yeni keşifler yapma ve macera yaşama fırsatı sunacak.

Fallout 76: Skyline Valley’in çıkışı, serinin hayranları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Bethesda’nın Fallout evrenindeki bu yeni macerası, oyuncuları tekrar post-nükleer apokaliptik dünyaya dalmaya davet ediyor.

12 Haziran 2024’teki çıkış tarihiyle birlikte, Fallout 76: Skyline Valley’in ne gibi yeni özellikler ve içerikler sunacağı merakla bekleniyor. Bu yeni genişletme paketi, Fallout 76 oyuncularına daha fazla keşif ve macera imkanı sağlayacak.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.