-->
“Epic Games, 700 TL Değerindeki Marvel’s Midnight Suns’ı Ücretsiz Sunuyor!

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunculara büyük bir sürpriz yaparak 700 TL değerindeki oyunu ücretsiz olarak sunuyor.

09.06.2024 | ulasufuk

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunculara büyük bir sürpriz yaparak 700 TL değerindeki oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu Marvel’s Midnight Suns, strateji ve rol yapma unsurlarını bir araya getiren etkileyici bir deneyim sunuyor. Oyunu, 13 Haziran Perşembe günü Türkiye saatiyle 18:00’e kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, önümüzdeki hafta için de iki farklı oyunun ücretsiz olacağı duyuruldu. 13 Haziran’dan sonra Idle Champions of the Forgotten Realms ve Redout 2 oyunları ücretsiz olarak sunulacak. Bu nedenle, bu haftanın ücretsiz oyununu kütüphanenize eklemek için bir haftalık bir süreniz bulunuyor.

Marvel’s Midnight Suns, Marvel Evreni’nin karanlık yüzünde geçen bir macerayı sunuyor. Lilith ve eski tanrı Chthon’un iblis güçlerine karşı savaşırken efsanevi Marvel Süper Kahramanları ve tehlikeli doğaüstü savaşçılarla birlikte yıkılmaz bağlar oluşturuyoruz. Oyunda kart tabanlı ilerleme sistemi bulunuyor ve taktiksel bir savaş deneyimi sunuyor.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.