-->
Elden Ring’in Yeni Genişleme Paketi, Shadow of the Erdtree, İlk Üç Günde 5 Milyon Satışı Aştı!

FromSoftware’ün geliştirdiği ve Bandai Namco’nun yayınladığı Elden Ring’in yeni genişleme paketi, Shadow of the Erdtree, piyasaya sürüldüğü ilk üç gün içerisinde inanılmaz bir başarı elde etti.

28.06.2024 | ulasufuk

FromSoftware’ün geliştirdiği ve Bandai Namco’nun yayınladığı Elden Ring’in yeni genişleme paketi, Shadow of the Erdtree, piyasaya sürüldüğü ilk üç gün içerisinde inanılmaz bir başarı elde etti. Oyunseverler tarafından büyük ilgi gören genişleme paketi, 5 milyon adetten fazla satış rakamına ulaştı. Bu, bir genişleme paketi için oldukça etkileyici bir başarı olarak nitelendiriliyor.

Elden Ring, zorlu boss savaşları ve derin bir hikaye sunan bir soulslike deneyimi ile tanınıyor. Shadow of the Erdtree ise karanlık ve atmosferi yoğun bir dünya sunarak oyuncuları büyülüyor. Oyuncular, oyun dünyasını keşfederken özgürce dolaşma ve yeni boss savaşlarıyla karşılaşma imkanı buluyorlar.

Genişleme paketi, Steam platformunda 26 dolarlık bir fiyat etiketiyle sunuluyor ve şu anda yaz indirimleri de başlamış durumda. Bu fırsatları kaçırmamak adına Steam üzerinden incelemelerinizi yapabilir ve Elden Ring’in bu heyecan verici genişleme paketini keşfetme şansını elde edebilirsiniz.



Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.