-->
DOOM: The Dark Ages, Serinin Yeni Oyunu 2025’te Çıkıyor

id Software tarafından geliştirilen ve uzun süredir beklenen DOOM oyunu nihayet duyuruldu.

09.06.2024 | ulasufuk

id Software tarafından geliştirilen ve uzun süredir beklenen DOOM oyunu nihayet duyuruldu. Seri, 2019’dan bu yana sessizliğini koruyordu, ancak şimdi DOOM: The Dark Ages ile geri dönüyor. Oyun, karanlık fantezi temasıyla seriye yeni bir soluk getirecek ve heyecan verici bir oynanış sunacak.

DOOM: The Dark Ages’in fragmanında, bol aksiyon, metal müzikler ve tabii ki şeytanları alt etme fikriyle karşılaşıyoruz. Ancak sadece bunlarla yetinmeyip, fragman ejderha sürme mekaniğini de gösteriyor. Bu, seride yeni bir özellik olarak dikkat çekiyor.

Oyun, ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesinde yer alacak, bu da oyunseverlerin daha kolay erişim sağlayabilecekleri anlamına geliyor. DOOM hayranları ve genel olarak aksiyon oyunları sevenler, bu yeni DOOM oyununu merakla bekliyor olacaklar.



Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.