-->
Diablo’nun Yıl Dönümü Şimdi Çıktı

Goblin Marşı, ücretsiz hediyeler ve yağmalanacak bol bol hazine ile Diablo IV’ün 1., Diablo Immortal’ın 2. yıl dönümü kutlamaları için bugün bize katıl!

09.06.2024 | ulasufuk

Goblin Marşı, ücretsiz hediyeler ve yağmalanacak bol bol hazine ile Diablo IV’ün 1., Diablo Immortal’ın 2. yıl dönümü kutlamaları için bugün bize katıl!

Diablo IV’te, Hazine Goblinleri ve hırs mabetleri, Korunak genelinde artan etkinliğe sahip olacak. Ayrıca Anne’nin Kutsaması, hem deneyime hem de altına bir kez daha artış getiriyor. Bunun yanı sıra, ücretsiz görünüm hediyelerini 20 Haziran tarihinden önce Mağazadan almayı unutma!

Artan Hazine Goblini etkinliği ve Diablo IV’ün korkunç yeni düşmanı Altın Lanetli Avarice ile Diablo Immortal’a tarifi olmayan zenginlikler geliyor. Bu kutlamalar sırasında ayrıca Yağma Sınamaları’nda hazine yağmalayabilir, Döngünün Geçişi Avatar Çerçevesi görünümünü alabilir, Goblinlerin Yağması’nda ödüller kazanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsin!

Yıl dönümü etkinliği hakkında daha fazla bilgi için https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24096024/celebrate-the-diablo-anniversary-with-march-of-the-goblins adresini ziyaret edebilirsin. 

Ayrıca yakın zamanda çıkan Diablo Immortal’ın yepyeni sınıfına göz atmayı ve yıl dönümü etkinliğini Fırtına olarak deneyimlemeyi unutma! 

Diablo IV ile ilgili her şey için resmî web sitemizi ziyaret edebilir ve ayrıca Gamespress‘te basın materyallerini bulabilirsin. 

Diablo Immortal ile ilgili her şey için resmî web sitemizi ziyaret edebilir ve ayrıca Gamespress‘te basın materyallerini bulabilirsin.

 Korunak’ta görüşmek üzere!Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.