-->
Diablo IV: The Vessel of Hatred, İlk Genişletme Paketi 8 Ekim 2024’te Geliyor!

Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.

09.06.2024 | ulasufuk

Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı. Fragmanda, ana hikâyeden tanıdığımız karakterlerin yer aldığı ve Neirelle ve annesinin başına gelenlerin detaylarını öğrendiğimiz görülüyor. Ayrıca, Mephisto’nun da tüm görkemiyle sinematikte yerini aldığı gözlemleniyor.

The Vessel of Hatred genişletme paketi, Diablo IV’un ana hikâyesini derinleştirerek oyunculara yeni bir macera sunacak. Fragman, genişletme paketinin karanlık ve etkileyici atmosferini başarılı bir şekilde yansıtıyor.

DLC’nin çıkış tarihi 8 Ekim 2024 olarak belirlendi ve oyuncuların huzuruna bu tarihte çıkacak. Diablo hayranları, The Vessel of Hatred ile oyun evreninde daha fazla derinleşme ve keşif fırsatı bulacakları için büyük bir heyecan duyuyorlar.

Diablo IV: The Vessel of Hatred genişletme paketi, oyunseverlere efsanevi bir deneyim vaat ediyor ve Diablo evreninin karanlık ve tehlikeli dünyasına daha derinlemesine bir yolculuk sunacak.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.