-->
Call of Duty: Black Ops 6, Soğuk Savaş Dönemini Konu Alan Yeni Oyun, 25 Ekim 2024’te Yayınlanacak

Treyarch Games’in uzun süredir üzerinde çalıştığı Call of Duty serisinin yeni oyunu, Black Ops 6, sonunda tanıtıldı.

09.06.2024 | ulasufuk

Treyarch Games’in uzun süredir üzerinde çalıştığı Call of Duty serisinin yeni oyunu, Black Ops 6, sonunda tanıtıldı. Oyun, 25 Ekim 2024 tarihinde piyasaya sürülecek ve Xbox Game Pass aboneleri için ilk günden erişilebilir olacak.

Black Ops 6, 1990’ların sonlarındaki Soğuk Savaş döneminin sonunu konu alacak. Fragmanında gösterilen oynanış görüntüleri, eski Call of Duty aksiyonlarını andırıyor ve serinin hayranlarını heyecanlandırmayı başarıyor. Oyun, oyunculara çeşitli heyecan verici oynanış sahneleri sunacak.

Call of Duty: Black Ops 6’nın duyurusu, oyunseverler arasında büyük bir heyecan yarattı. Xbox Game Pass aboneleri için erişilebilir olacak olması da bu heyecanı arttırıyor. Oyunun çıkışı için geri sayım başladı ve merakla bekleniyor. Black Ops 6, etkinliğin açılışını yapan oyun oldu.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.