-->
Avowed’ın Oyun Süresi The Outer Worlds’e Yakın Olacak: İşte Detaylar

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Avowed, oyun dünyasında heyecanla beklenen yapımlar arasında yerini alıyor.

27.06.2024 | ulasufuk

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Avowed, oyun dünyasında heyecanla beklenen yapımlar arasında yerini alıyor. Oyunun yönetmenleri Carrie Patel ve Gabe Paramo, Game Informer’a yaptıkları son röportajda oyunun uzunluğu hakkında önemli detaylar paylaştı.

Avowed, oyunculara yaklaşık olarak The Outer Worlds ile benzer bir oyun süresi sunacak. The Outer Worlds’ün ana hikayesi yaklaşık 13.5 saat sürerken, yan görevlerle birlikte bu süre 27.5 saate kadar çıkabiliyor. Tüm içerikleri tamamlamak isteyen oyuncular için ise toplam oyun süresi 42 saate kadar uzayabiliyor.

Oyun, üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla oynanacak ve derin rol yapma unsurları ile zenginleştirilmiş bir dünya sunacak. Oyuncular, çeşitli karakterlerle etkileşime geçerek ve ilginç ortamlarda karakterlerini geliştirerek fantastik dünyada keşifler yapacaklar.

Avowed, 2024 yılı içerisinde Xbox Series X|S ve PC için Steam ve Microsoft Store üzerinden oyuncularla buluşacak. Obsidian Entertainment’ın önceki başarılı oyunlarından ilham alınarak geliştirilen Avowed, serinin hayranlarını ve rol yapma oyunları tutkunlarını memnun etmeye aday gibi görünüyor.

Oyunun çıkış tarihine kadar gelişmeleri takip etmeye devam edin!Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.