-->
Arcade Paradise VR, 8 Ağustos’ta PlayStation VR2 ve SteamVR İçin Geliyor

Wired Productions ve Nosebleed Interactive iş birliğiyle geliştirilen Arcade Paradise VR, 8 Ağustos’ta PlayStation VR2 ve SteamVR platformları için oyuncularla buluşacak.

27.06.2024 | ulasufuk

Wired Productions ve Nosebleed Interactive iş birliğiyle geliştirilen Arcade Paradise VR, 8 Ağustos’ta PlayStation VR2 ve SteamVR platformları için oyuncularla buluşacak. Oyun, daha önce Quest 2 ve Quest 3 için 23 Nisan’da piyasaya sürülmüştü.

Arcade Paradise VR, oyuncuları 1993 yılına götüren ve retro oyun nostaljisini sanal dünyada birleştiren bir deneyim sunuyor. Grindstone’da yer alan King Wash çamaşırhanesini modern bir işletmeye dönüştürme görevini üstlenen oyuncular, Ashley karakterini yönlendirerek çeşitli görevleri yerine getiriyorlar. Bu görevler arasında manuel sakız toplama, çamaşır yıkama, tuvalet temizleme ve çöp atma gibi günlük işleri oyunlaştırılmış bir şekilde yönetmek yer alıyor.

Arcade Paradise, ışık yönetimi simülasyonu ve işletme yönetimi unsurlarını bir araya getirerek oyuncuları zenginliğe doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Oyun, oyuncuların kazandıkları paraları kullanarak atari salonu üniteleri satın almalarını ve işlerini büyütmelerini sağlıyor.

Detaylı bilgi ve Arcade Paradise VR hakkında güncellemeler için Wired Productions’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Oyunun çıkış tarihine kadar beklemeye devam edin!

Tanıtım Videosu Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.