-->
Amazon Prime Gaming Temmuz Ayında 15 Ücretsiz Oyun Dağıtıyor! İşte Detaylar

Amazon Prime Gaming üyeleri için Temmuz ayı dolu dolu geçecek gibi görünüyor! Amazon, Haziran sonu ve Temmuz boyunca toplamda 15 farklı oyunu ücretsiz olarak dağıtacak.

27.06.2024 | ulasufuk

Amazon Prime Gaming üyeleri için Temmuz ayı dolu dolu geçecek gibi görünüyor! Amazon, Haziran sonu ve Temmuz boyunca toplamda 15 farklı oyunu ücretsiz olarak dağıtacak. Bu oyunlar, Prime Gaming abonelerinin kütüphanelerine kalıcı olarak ekleniyor.

Prime Gaming aboneleri, 25 Haziran’dan itibaren Deceive Inc, Tearstone: Thieves of the Heart, The Invisible Hand, Call of Juarez gibi oyunları ücretsiz olarak edinebilecekler. 27 Haziran’da Forager, Card Shark, Heaven Dust 2, Soulstice gibi oyunlar da listenin bir parçası olacak.

Temmuz ayında ise Wall World, Hitman Absolution, Call of Juarez: Bound in Blood gibi oyunlar 3 Temmuz’da, ardından 11 Temmuz’da Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Star Wars: Knights of the Old Republic 2 – The Sith Lords, Alex Kidd in Miracle World DX, Samurai Bringer gibi oyunlar Prime Gaming üyeleri için ücretsiz olacak.

Amazon Prime Gaming aboneliği, yalnızca ücretsiz oyunlardan faydalanmakla kalmıyor; aynı zamanda hızlı ve ücretsiz kargo gibi avantajlara da erişim sağlıyor.

Bu fırsatları değerlendirmek için Amazon Prime üyesi olmanız yeterli. Oyunseverler için kaçırılmayacak bu fırsatları yakalamak için şimdi harekete geçin!Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.