-->
Acer Vero ve Predator Oyun Cihazları, 2024 Red Dot Tasarım Ödülü’nün Sahibi Oldu

Red Dot Tasarım Ödülleri’ne layık görülen Acer modelleri arasında dizüstü bilgisayar, bilgisayar, bağlantı ve diğer çevre dostu ürünlerin yanı sıra yeni SpatialLabs Eyes Stereo Kamera da yer alıyor

26.06.2024 | ulasufuk

Red Dot Tasarım Ödülleri’ne layık görülen Acer modelleri arasında dizüstü bilgisayar, bilgisayar, bağlantı ve diğer çevre dostu ürünlerin yanı sıra yeni SpatialLabs Eyes Stereo Kamera da yer alıyor

Bu yıl Acer ve Predator oyun cihazları, dünya genelinde en prestijli tasarım ödüllerinden biri olarak bilinen Red Dot Tasarım Ödülleri’nde bu yıl ürün tasarımındaki yenilikler nedeniyle toplamda 14 ödüle layık görüldü. Acer’ın Predator markasına ait yüksek performanslı oyun dizüstü bilgisayarları, gelişmiş Wi-Fi 7 ve 5G router’lar ve kendin yap (DIY) dostu Predator Orion X masaüstü bilgisayarı Red Dot tarafından ödüllendirildi. Yarışma kapsamında Acer’ın çevre dostu Vero serisi, karbon nötr Aspire Vero 16 dizüstü bilgisayarı, iki monitörü ve cıva içermeyen Vero PL3510ATV akıllı projektörüyle global tasarım uzmanlarını etkilemeye devam ederken, devrim niteliğindeki Acer SpatialLabs™ Eyes Stereo Kamera ve Aspire 3D 15 SpatialLabs Edition dizüstü bilgisayar, 14 ve 16 inç Swift Go dizüstü bilgisayarlar ve Acer Revo Box mini-PC de Red Dot Tasarım Ödülleri’ne layık görüldü.

Tasarım kalitesinin en çok arzulanan göstergelerinden biri olan Red Dot Ödülü yarışması, tasarımcıların ve şirketlerin yaratıcılıklarını çalışmalarında ifade ediş biçimlerine odaklanıyor. Acer’ın pek çok prestijli tasarım ödülü kazanmadaki sürekli başarısıyla göz dolduran galibiyet listesi, markanın geniş portföyü boyunca üst düzey tasarım ve performans sunma yeteneğini ortaya koyuyor. 

Red Dot Ödülleri 2024 Ürün Tasarımı kategorisinde Acer’ın ödül kazanan modelleri: Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.