-->
7 Haziran’da Valorant’ın Yeni Kaplama Seti Evori Rüyakanatlar İle Tanışın

Riot Games ve VALORANT bugün cephaneliğinize büyülü güçlerini katacak dostlardan oluşan yeni Evori Rüyakanatlar kaplama setini tanıttı.

26.06.2024 | ulasufuk

Riot Games ve VALORANT bugün cephaneliğinize büyülü güçlerini katacak dostlardan oluşan yeni Evori Rüyakanatlar kaplama setini tanıttı. Kendine has kişiliklere sahip minik dostlardan oluşan bu kaplama setinde Vandal, Spectre, Odin ve Ghost kaplamalarıyla yeni bir yakın dövüş silahı türü olan Evori’nin Büyülü Asası bulunuyor.

Kelebek Evori, Kedi Lunari, Fare Solari, Tavşan Terrari ve Ayıcık Amari olmak üzere Evori Rüyakanatlar kaplama setinde her silahın kendine ait bir minik dostu var. Oyuncuların eylemlerine göre dönüşen, farklı animasyonlara giren ve ifade değiştiren minik dostlar karşılaşma boyunca yanı başınızda olacak. Oyuncular silahları her kuşandıklarında hoş ve ışıl ışıl bir kuşanma animasyonu görecek. Ayrıca özel bitiriş animasyonu haritanın gökyüzünü yıldızlı bir geceye çeviriyor ve özel bir müzik çalıyor. Her silahın dört farklı stilinin yanı sıra farklı bir varsayılan rengi var. Böylece oyuncular arkadaşlarıyla koordine olup kendilerine has bir Rüyakanat ekibi kurabilecekler.

Bölüm 09 Kısım 01 aynı zamanda Ahenk Phantom, Popstar Classic, Korkunç Spreyi ve çok daha fazlasının yer aldığı yepyeni bir Savaş Bileti’ni de beraberinde getiriyor.

Bölüm 09 Kısım 01, 27 Haziran’da başlıyor.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.