-->
Yeni Tomb Raider Oyunu Hakkında İlginç Söylentiler! Açık Dünya ve Hindistan’da Geçecek Mi?

Tomb Raider hayranları heyecanlanın! Yeni Lara Croft macerası ile ilgili heyecan verici söylentiler ortaya çıktı.

04.05.2024 | ulasufuk

Tomb Raider hayranları heyecanlanın! Yeni Lara Croft macerası ile ilgili heyecan verici söylentiler ortaya çıktı. Twitter kullanıcısı V Scooper’ın iddialarına göre, yeni Tomb Raider oyunu tamamen açık bir dünyaya sahip olacak ve Hindistan’da geçecek.

Söylentilere Göre:

  • Oyuncular, geniş manzaralara doğru ilerleyebilecek ve ilgi çekici ortamları keşfedebilecek.
  • Lara Croft, motosiklet kullanarak açık dünyada dolaşabilecek.
  • Zirvelere tırmanmak ve paraşüt ile atlamak gibi aksiyon dolu unsurlar da oyunda yer alacak.
  • Hikayede, Hindistan’ın kuzeyinde bulunan antik Ashoka imparatorluğunun kalıntıları ön plana çıkacak.
  • Kötü gruplar bu kalıntılara sahip olmak isteyecek ve Lara Croft onları durdurmak için mücadele edecek.

Bu söylentiler gerçekse, yeni Tomb Raider oyunu hayranları için oldukça heyecan verici bir deneyim sunacak. Açık dünya konsepti, oyunun daha özgür ve keşfe dayalı bir hale gelmesini sağlayabilir. Hindistan gibi egzotk bir ortam da oyuna farklı bir hava katabilir.

Ancak bu iddiaların henüz resmi bir kaynaktan doğrulanmadığını da belirtmek gerekir. V Scooper’ın geçmişte yaptığı bazı tahminlerin yanlış çıktığı da biliniyor.

Siz bu söylentiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni Tomb Raider oyununun açık dünya olması sizce nasıl olur?Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.