-->
VCT 2024 Masters Şanghay Heyecanı Zirvede! 1. Round Tamamlandı, Devler Eşleşti!

Dünyanın en iyi VALORANT takımları Çin’in Şanghay şehrinde kıyasıya mücadele ediyor!

25.05.2024 | ulasufuk

Dünyanın en iyi VALORANT takımları Çin’in Şanghay şehrinde kıyasıya mücadele ediyor! VALORANT Champions Tour 2024: Masters Şanghay turnuvasında 1. Round karşılaşmaları tamamlandı ve heyecan dolu maçların ardından kazananlar belli oldu.

G2 Esports, FunPlus Phoenix, Gen.G Esports ve Team Heretics 2. Round’a Adım Attı!

G2 Esports, T1’i 2-1’lik skorla yenerek 2. Round’a yükselen ilk takım oldu. FunPlus Phoenix ise FUT Esports’u 2-1 yenerek adını üst tura yazdıran bir diğer ekip oldu. Gen.G Esports, Leviatán’ı 2-1 yenerek 2. Round’a yükselirken, Team Heretics de Dragon Ranger’ı 2-0 ile mağlup ederek son adını 2. Round’a yazdırdı.

Mağluplar Eşleşti, 2. Round’da Devler Çarpışacak!

  1. Round’da elenen takımlarda ise Leviatán ve T1, alt turda karşılaşacak. Dragon Ranger ve FUT Esports da alt turda karşı karşıya gelecek. 2. Round üst turda ise G2 Esports ve Team Heretics, FunPlus Phoenix ve Gen.G Esports ile mücadele edecek.

2. Round Heyecanı Cumartesi ve Pazar Günleri!

  1. Round üst tur karşılaşmaları cumartesi günü, alt tur karşılaşmaları ise pazar günü oynanacak. Turnuva 9 Haziran Pazar günü son bulacak ve şampiyon olan takım dünya şampiyonu ilan edilirken 350.000 Dolar ödülün sahibi olacak.

VCT 2024 Masters Şanghay heyecanını kaçırmayın! Tüm maçları resmi VCT YouTube kanalı ve Twitch kanalı üzerinden takip edebilirsiniz.Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.