-->
VCT 2024: EMEA 1. Aşama Playoff’ta Heyecan Devam Ediyor! Fnatic ve Team Heretics Üst Tura Yükseldi!

VCT 2024: EMEA 1. Aşama Playoff’un 2. günü geride kaldı ve heyecan dolu karşılaşmalara tanıklık ettik.

10.05.2024 | ulasufuk

VCT 2024: EMEA 1. Aşama Playoff’un 2. günü geride kaldı ve heyecan dolu karşılaşmalara tanıklık ettik. Fnatic ve Team Heretics, rakiplerini yenerek üst tura yükselen takımlar oldular.

Sonuçlar:

  • Fnatic 2-0 Karmine Corp
  • Team Heretics 2-0 FUT Esports

Üst Tur Finali:

Bugün saat 18:00’da Fnatic ve Team Heretics, üst tur finalinde karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmada galip gelen takım, turnuvanın ilk finalisti olacak. Mağlup olan takım ise alt tur yarı finalinin galibi ile eşleşecek.

Alt Tur Yarı Finali:

Karmine Corp, temsilcimiz FUT Esports’u saat 21:00’de eleyecek. Bu karşılaşmanın galibi, alt tur finalinde mağlup olan takımla karşılaşarak son bir şans yakalayacak.

Heyecan Devam Ediyor!

VCT 2024: EMEA 1. Aşama Playoff’ları devam ediyor. Yarınki karşılaşmaları kaçırmamak için takipte kalın!Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.