-->
Vampir Temalı Hayatta Kalma Oyunu V Rising, PlayStation 5’e Geliyor!

V Rising hayranları hazır olun! Geliştirici Stunlock Studios, vampir temalı hayatta kalma aksiyon rol yapma oyunu V Rising’in PlayStation 5 konsoluna geleceğini duyurdu.

24.05.2024 | ulasufuk

V Rising hayranları hazır olun! Geliştirici Stunlock Studios, vampir temalı hayatta kalma aksiyon rol yapma oyunu V Rising’in PlayStation 5 konsoluna geleceğini duyurdu.

Çıkış Tarihi ve Fiyat:

Oyun, 11 Haziran 2024 tarihinde PlayStation 5 için çıkış yapacak ve 40 dolarlık bir satış fiyatı ile sunulacak.

Ön Siparişler Açık:

V Rising’in PlayStation 5 sürümünün ön siparişleri şu anda açık durumda. Oyunu PlayStation Store üzerinden ön sipariş verebilir ve 6 Haziran’dan itibaren 5 günlük erken erişim elde edebilirsiniz. Oyunun Türkiye fiyatı ise 999 Türk Lirası olarak belirlendi.

Farklı Paketler:

Oyun, standart sürümünün yanı sıra iki farklı paketle de satışa sunulacak:

  • Legacy of Castlevania Paketi: 60 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan bu paket, V Rising’in temel oyununa ek olarak Legacy of Castlevania Premium paket içeriklerini de içeriyor.
  • Complete Edition Paketi: 100 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan bu paket ise V Rising’in temel oyununa ek olarak Legacy of Castlevania Premium paket içeriklerini, “Sinister Evolution” paketini, “Dracula’s Relics” paketini ve “Eldest Bloodline” paketini içeriyor.

V Rising Hakkında:

V Rising, ilk olarak 17 Mayıs 2022’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim sürümüyle piyasaya sürüldü ve ardından 8 Mayıs 2024’te tam sürüm olarak yayınlandı. Oyun, gotik bir dünyada geçen ve vampir olarak hayatta kalmaya çalıştığınız bir deneyim sunuyor. Oyunda, diğer oyuncularla savaşabilir, kaleler inşa edebilir ve kendi vampir krallığınızı kurabilirsiniz.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.